| soultaker a întrebat:

Salutare TPU happy vreau si eu idei de cadou pentru ziua iubitei mele
happy ceva simbolic special... nu foarte scump multumesc frumos. fundita

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Poti sa alegi dintre:
- Niste cercei cu perlute
- Un jurnal completat de tine cu sentimentele pe care le-ai avut in zilele cand ati fost impreuna si nu numai
- O dedicatie live cantata de tine intr-un loc mai intim si special amenajat pentru ea
- Un album foto cu poze in care sunteti voi si jos sa scrii cateva cuvinte frumoase despre fiecare poza

| adywow a răspuns:

O pereche de cercei ceva, am vazut ca se poarta bratarile shamballa, un lantisor cu initialele voastre ceva, cu 2 pandantive care formeaza o inima...acum nu stiu nici eu nu prea ma pricep dar 2-3 idei acolo

| cosmina1998 a răspuns:

Poti face tu ceva sau cumpara ceva hand made.