| taffy a întrebat:

pe ce ar trebuie sa ma axez daca vreau sa devin farmacist?
si daca se poate la ce materi ar trebui sa dau bacul? MS mult!

Răspuns Câştigător
| biabia95 a răspuns:

Daca vrei sa devi farmacist ar trebui sa te axezi in primul rand pe chimie si bacul de asemenea tot chimie asa ca bafta

2 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Pe chimie si biologie, mai ales anatomie happy

| TheAdmiston a răspuns:

Bac-ul il poti da din :romana; mate(m2); biologie; chimie, si sa stii si fizica putin.Din 2015 se schimba sistemul, se da bacul din toate 4 materiile la un loc(bio, geogra, fizica si chimie) calculeaza intai ce sistem prinzitongue