| amaliaami15 a întrebat:

Pe iphone, cand esti pe messenger si o persoana iti scrie, apar niste punctulete ("..."). Eu am Samsung si nu apar. Stie cineva daca pot face ceva sa vad cand persoana respectiva imi scrie, dar nu ma aflu efectiv pe conversatia cu ea, ci doar pe mess?

2 răspunsuri:
| Defalucy a răspuns:

Nu doar pe Iphone apar. Mie imi apar si pe Lenovo, Dogee, Samsung.

| amaliaami15 explică (pentru Defalucy):

Da, dar nu stiu sigur daca ai inteles ce am spus... punctele alea apar la iphone cand NU te afli efectiv pe conversatie, ci doar pe messenger (unde vezi toate conversatiile tale). Deci, se poate sa fac ceva sa imi apara cand imi scrie, fara ca eu sa ma aflu pe conversatie?