| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pe la ora 1 am mancat supa... dar acum imi este iar`si foame. Ce a`si putea manca?

PS: nu vreau carne sau cartofihappy

5 răspunsuri:
| MirunaMira9 a răspuns:

Buna Cryss! Eu te-as sfataui sa mananci niste orez sau mazare,porumb fiertlaughing ciuperci cu alte legume sau o salata, legume mexicane,oua, branza, pizza vegetariana sau margherita, paste cu branza sau cu ton sau cu bulion si marar, peste,fructe, ciorba,tocanita de ardei sau de ceapa,fasole verde, fasole uscata, iahnie. Fundaa?big hug

| anytimeanywhere a răspuns:

Buna cryss pai ai puteam sa iti faci un sandwici sau un ochi!

| Criissuu a răspuns:

Nu mai raspundeti la intrebare, ca merg in oras sa mananclaughing.Ms oricum, pentru cei care au raspunswinking

| DAHAKA31 a răspuns:

Shaorma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu ai mancat doua feluri de mancare? De ce doar o supa?
P.S.:ce legatura are intrebarea cu categoria?laughinglaughing Eu sincer,nici nu ma mai enervez; si sa stii ca nu se scrie,,asi,, ci,,as,, cu toate,, ',, tale in propozitie, tot n-ai scris corect.
Daca nu vrei carne, atunci du-te la restaurant!