| Rechin a întrebat:

Buna
Am pe cineva in familie care ma enerveaza din zi si pana in noapta.Cum as putea sa ma calmez?

Răspuns Câştigător
| Andruta a răspuns:

Te poti calma gandindu-te ca acea persoana face parte din familia ta.cand spun familia ma refer la o parte din tine. nu te poate inerva o parte din tine.asta e! familia nu ne-o putem alege.si pe mine a enerveaza uneori. familia mea, dar Asta e! trebuie sa-i iubim asa cum sunt ei cu bune si cu rele. poate ca si noi avem partile noastre rele. pote a pe tine te enerveaza vreun frate/sora.var/verisoara mai mica. sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Pur si simplu ignora-l, chiar daca nu e usor, daca vede ca nu-l mai iei in seama se va satura si va inceta.

| narcisa a răspuns:

Incearca sa nu bagi in seama acea persoana si sa o eviti
fundita?

| alone a răspuns:

Ionora acea persoana! atunci ea /el va fi cel nervos!laughing

| Boniboon a răspuns:

Evit-o/evita-l

| Andruta a răspuns:

Ms pentru apreciere love struck