| Spike001 a întrebat:

Salut
pe youtube pe un cont nou cate minute poate avea max un filmulet care vr sa il postez?
cum fac sa pot pune filmulete mai mar (de o ora)
help

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Salut! Păi maximul este de circa 2 ore. Iar pentru videoclipuri de peste 15 minute, intri pe YouTube, dai clic pe încărcaţi, după aceea dai pe "Creşteţi limita", introduci numărul tău de telefon, iar după îţi vor trimite un mesaj cu codul Google de verificare, îl scrii în căsuţa aceea îl scrii în căsuţa aia, şi dai clic Verificaţi. Baftă!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat