| Celldweller a întrebat:

Pentru cei ce se pricep la CS : adineauri a intrat un codat pe server cu numele " ` " si nu puteam folosi nici o comanda pe el deoarece se inchidea consola straight face Stiti vreo solutie? Macar sa-i schimb numele si apoi sa folosesc comenzile pe el?

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Amx_showip si apoi amx_banip si gata.

| beastboy84 a răspuns:

Scrii asaa : amx_nick si numele p care il are acum si apoi numele care vrei sa il aiba happy

| claudiu4 a răspuns:

Amx_nick (nume vechi) (nume nou), si apoi dupa ce iai schimbat numele scrii in consola amx_exterminate (numele nou)