| InFeRnAL a întrebat:

Am si eu o problema la jocul "Counter-Strike 1.6".
Intr-o zi am intrat linistit si am vrut sa intru pe un server. dar inainte sa intru am observat ca meniul de la cs a disparut. nu se vede "New Server", "Find Server", "Options", nimic. pur si simplu gol, imi merge doar consola dar am nevoie sa imi schimb numele din cand in cand sau sa setez ceva ce nu prea stiu in "Options", va rog ajutati-ma, dau funda la cel care gaseste o solutie pentru aceasta probleme ( Apropo am jocul pe steam original, daca va intereseaza ).

Răspuns Câştigător
| Kamakura a răspuns:

Sterge orice urma de cs 1.6 de pe calculator(serverele de la favorite care nu se sterg la uninstall)si instaleaza-l iar.
Si eu am avot problema asta.

| InFeRnAL explică (pentru Kamakura):

Iti multumesc foarte mult! Esti desemnat castigator! Ms din nou!

8 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Eu tot am avut aceasta problema.Am reinstalat cs-ul si problema a fost rezolvata.

| InFeRnAL explică:

Am resinstalat. nimic