| 358ili a întrebat:

Pentru fani k-pop.Imi dati melodii gen Kim Hyun Joong -Because I`m stupid

1 răspuns:
| Expertis a răspuns:

Buna! si eu sunt fana k-pop si o sa-ti spun niste melodii care le ador! Sunt acestea:Kim Hyun Joong -Love Story; CN BLUE -I`m Sorry; Infinite-Destiny; Kim Hyun Joong -Save Today (ador aceasta melodie, este foarte frumoasa) kim hyun joong-Lucky Guy; kim hyun joong -Cappuccino; Lee Hong Ki-Words I Have Yet to Say; Lena Park -My wish; Geun Suk -Love Rain; Kim Hyun Jun -Paparazzi; Park Shin Hye -without words; Kim Bum Soo-Please; SS501-DEJA VU; SS501 -FIND; SS501 -LOVE YA(imi place foarte mult aceasta melodie!)T.O.P-Turn It Up; U-KISS -0330(o melodie frumoasa)TEEN TOP-Missing You; KIM HYUN JOONG -Umbreakable; KIM HYUN JOONG-Break Down; KIM HYUN JOONG -Kiss Kiss; KIM HYUN JOONG-Please; KIM HYUN JOONG-Gentleman; ALIEN HUANG -Point One Percent(melodia din serialul corean JUST YOU daca l-ai vazut); Lee Hong Ki -I`m Saying(melodia din serialul THE HEIRS daca il stii); JUNG YONG HWA -You`ve Falled For Me; BOYS OVER FLOWERS -Love you. Sper ca te-am ajutat!