| SoferTir a întrebat:

Peste 4 luni fac 13 ani si am 1.69? Cati cm mai cresc? Oricum trag de acum de haltere in fiecare zilaughing

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Daca ai 1.83 ai mai multe sanse sa te realizezi in viata.merita sa astepti,eu regret,dai sentimentul de om sigur pe el cu cat esti mai inalt, da-i bine in ochii fetelor(din partea mea invinetestei) si mai multe, sala sa nu faci in asa fel incat sa apesi prea mult pe coloana.

| danny25 a răspuns:

Daca mai tragi tu mult de haltere dela varsta asta s-ar putea sa numai cresti nici 1 cm chiar daca iti place sa faci sport incearca sa nu abuzezi!