| FiRe00TiMe a întrebat:

Peste o luna o sa fie ziua mea si as vrea sa cumpar niste baloane gen :http://partycity3.scene7.com/......2239F_full
dar nu stiu de unde. As vrea sa fie gata umflate cu heliu! Mersii

2 răspunsuri:
| elena109105 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa angajezi o firma sa se ocupe de decoratiuni pentru ca ei s-ar putea sa aiba contracte cu cei care le vand asa ceva, si s-ar putea sa fie mai putina bataie de cap decat sa stai tu sa cauti baloane, iar cand in sfarsit le vei gasi iti vei da seama ca nu ai de unde sa faci rost de butelie cu heliu.

| FiRe00TiMe explică (pentru elena109105):

Vreau dor 2 baloane laughing Si voiam sa stiu daca exista vreun loc de unde le pot cumpara gata umflate, fara intermediari