| cathyC a întrebat:

poate cineva sa-mi spuna un discurs multumire de sfirsit de an pentru profesoara de educatie fizica? este urgent!

Răspuns Câştigător
| Tvdlov222 a răspuns:

Stimata doamna profesoara (numele ei) as vrea sa va spun ca ati fost o profesoara care a avut multa rabdare cu noi si ati trecut cu vederea peste toate prostiile pe care le faceam. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru noi. Acum la sfarsit de an din pacate ne luam ramas bun cu lacrimi in ochi dar bucurosi ca ati fost profesoara noastra si ca de fiecare data cand o sa imi amintesc de ora de sport o sa imi amintesc de dumneavoastra, o profesoara minunata.
Sper ca te-am ajutat happy