| wpqr1 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva unde pot gasi in Bucuresti blugi skinny? De preferat intr-un mall mai precis un magasin. Multumesc anticipat (desigur ofer si funda celui mai precis raspuns)

Răspuns Câştigător
| 97gaby a răspuns:

Pei blugi skinny poti gasi aproape peste tot big grin...incearca la Cache Cache, Kenvelo, Pull & Bear, si cam la toate magazinele din mall Afi Palace Cotroceni, Bucuresti Mall, la orice mall. sper ca te-am ajutatbig grin

| wpqr1 explică (pentru 97gaby):

Multumesc frumos. crezi ca sunt si de varsta mea? Am 14 ani.

| 97gaby a răspuns (pentru wpqr1):

Sigur,sunt d toate varstelehappy