| JonD a întrebat:

Salut Pretenasii! Deci cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi place de o fata, cum sa intru in gasca lor...etc.Deci gasca aia s-a cam destramat si acum ea sta numai cu o fata si o vad cam rar de atunci.Acum am doua chestii pe care le pot incerca : 1.Sa intru in gasca ei imprietenindu-ma cu baietii aia carora le am id,dar cum?[Metionez ca amandoi fac muzica,unul dintre ei dubstep si unul hip-hop] am incercat sa vorbesc cu cel ce face dubstep,am facut si eu cateva melodii,dar nu prea a mers imprieteneala, apoi cu cel cu hip-hop-ul nu prea am vorbit, si eu scriu melodii, dar nu prea am voce sa le cant.Si ar fi o posibilitate sa ma imprietenesc cu unul din baieti si apoi sa sar la o prietena de-a ei, apoi la ea.In fine 2.Sa ma imprietenesc direct cu ea, dar nu stiu cum, si nu vreau sa dau prea multe detalii ca o plac pana nu ajung intr-un punct sigur, si apoi vad eu cand zic.Nu mai ziceti faze de genu "vorbeste cu ea pe facebook sau pe mess" am incercat sa vorbesc pe facebook, dar nu mi-a raspuns. Sfaturi va rog. Multumesc!

1 răspuns:
| alex4410 a răspuns:

E mai eficient daca vorbesti in mod direct cu ea! Vezi ce ii place ei si documenteaza-te in privinta lucrului care ii place iar cand vei vorbi cu ea sa aveti un subiect comun de disctutie.Fii indraznet dar nu sari calul si nu o fa sa creada ca o placi din prima! Mult succes!