| Mihay10 a întrebat:

Salut Prieteni! Am 15 ani si de curand m-au invitat niste prieteni din liceu sa merg la discoteca, pentru mine fiind prima oara. Am ajuns acolo, am ras, am glumit, am dat cateva beri pe gat si apoi dintr-o data apare un grup de 3 fete si se aseaza pe aceeasi canapea cu noi. Le-am salutat si am inceput sa ne cunoastem cu ele vrand doar sa fim prieteni. Avand prietena nu prea m-a interesat de ele si nu le-am dat atentie, iar una dintre ele insista sa imi spuna k arat bine si sunt dragut. I-am spus de cateva ori multumesc dar nu am mentionat ca am pretena. Dupa ceva timp in care am mai vorbit ea a venit langa mine si m-a pupat pe obraz dandu-se pe langa mine. Mi-a cerut numarul si id-ul de messenger si ii le-am dat. Dar de vreo saptamana a inceput sa fie cam stres, mie nu-mi place de ea deloc, doar ca vorbeam si glumeam dar a inceput sa se cam dea la mine, i-am sters numarul si id-ul de mess, si-a mai facut alte id-uri pentru mine straight face. Ce sa fac? Cum sa scap de. nici macar nu o intereseaza ca am prietena straight face. Funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca erai atent si ii ziceai de la inceput ca nu esti interesat in ea scapai cu usurinta dar beriile te-au bagat in capcana ei, acum incerci sa o mentii la distanta pentru ca nu se lasa usor doborata.

3 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

Spune-i
Gata!
Nu te plac, nu am nimic cu tine dar nu te plac!
Lasa-ma in pace si du-te altundeva!

| AlwaysCoke a răspuns:

Spune-i ca vrei sa o ti-o tragi cu ea. happy orice s-ar intampla iesi in castig tongue

| nicoleta14 a răspuns:

Spune-i in fata clar ca nu esti interesat de ea