| eucarbune a întrebat:

Salut prieteni am si eu o problema cu un telefon N70 Nokia nu se mai salveaza apelurile primite, receptionate toate nu se salveaza indiferent ca apelez eu nu se salveaza...care ar fi problema si ce setari sa-i fac sau care este cauza de nu se mai salveaza...
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa ii dai resetare din fabrica la meniu. Daca nici asa nu merge, trebuie sa inchizi telefonul, scoate cartela de memorie.Si apesi tastele * + 3 + tasta verde de raspuns si butonul de pornire toate odata.Tot incerci si le ti apasate pana iti va cere ora la reglat.Nu o sa iti iasa din prima, dar tot incerci.Se va reseta complet exact cum a iesit din fabrica.Vezi ca se sterg si toate programele instalate, si tot ce ai salvat pe acolo. Daca nici asa nu merge, trebuie mers la service.

2 răspunsuri:
| Maiiiiia a răspuns:

Du-te la setari sms si acolo o sa gasesti

| Yasmina_4322 a răspuns:

Ai putea sa il resetezi cum a fost din fabrica, de la setari