| simo80 a întrebat:

am un Nokia 201 si nu gasesc unde este in telefon apelurile nepreluate receptionate etc.as vrea sa le streg da nu gasesc aplicatia, putin ajutor va rog mersi

Răspuns Câştigător
| gabrielul01 a răspuns:

Intri la registru apelueri!
Acolo scrie:
apeluri primite
apeluri nepreluate
durata ultimului apel
etc! Daca nu scrie inseamna ca telefonul tau are o problema la soft ca altele! sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa fi inteles! plz funda daca te-am ajutat daca nu te-am ajutat nu-mi da!big grin

2 răspunsuri:
| iubitic a răspuns:

Intra in meniu, contacte si acolo trebuie sa gasesti jurnal.Acolo gasesti absolut tot, inclusiv durata cvb., mesaje, etc.

| iubitic a răspuns (pentru iubitic):

Si eu am Nokia Asha 201