| Ralucutzaaa123 a întrebat:

Salut prieteni as avea o intrebare daca un baiat nu te place ce trebuie sa faci ca sa te placa plzzz spuneyimi macar dati-mi un sfathee hee)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retrage-te imediat! Daca vezi ca nu-ti acorda nici un fel de atentie risti sa te faci de ras abordandu-l, gaseste-ti alt baiat daca vrei sa ai un amic

| Buutu a răspuns:

Încearcă să discuți cu el diverse lucruri, după un timp dacă va fi interesat va face un prim pas.
Discuțiile sunt cele mai bune, ele stabiles între doi oameni relații fără să își dea seama.
Primele dăți doar discutați, după poate te va invita undeva și în cele din urmă poate ajunge să te și placă încât să îți propună o relație!
E mă gândesc că e greu ca fată să abordezi un băiat fără ca acesta să creadă că ești nebună după el și să își bată joc.
Trebuie să fii tu însuți și să îl abordezi cât mai subtil.

| Ioana300 a răspuns:

Pai trebuie sa vorbesti cu el si sa incerci sa vorbesti despre ce ii place lui si eventual sa faceti niste "joculete" gen sa vedeti cate lucruri aveti in comun laughing Infine oricum trebuie sa fi tu insati si sa nu faci nimic iesit din comun pentru ai atrage atentia, cine te place te place asa cum esti.
A si mai puteti povesti chestii din viata voastra sau sa va aduceti aminte de niste momente frumoase petrecute impreuna big grin
Bafta!