| sabrinutza_6780 a întrebat:

Daca imi place de un baiat din calasa care vorbeste cu mine pe mess parca am fi prieteni si la scoala nici nu stie cine sunt ce trebuie sa fac? dati-mi un sfat va rogg

1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai ar trebuie sa te imprietenesti mult mai bine cu acest baiat,sa stai mai mult prin preajma lui ca sa te remarce,sa ii zambesti,fiind cu el in clasa ii poti cere de exemplu un pix,tema la vreo materie s-au sa te faci ca nu ai inteles ceva doar ca sa il rogi pe el sa te ajute,ii poti face mici complimente,cum ar fi:ce frumis te-ai imbracat azi,ce imi place bluza,tricoul tau etc,sa fi cat mai naturala in fata lui, sa ii dovedesti ca merita sa aiba incredere in tine, si daca si el va ajunge sa te placa poate iese ceva intre voi.Baftakiss