| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni! Deci cateva zile in urma cu mare greu am gasit skype-ul unei domnisoare pe care o plac foarte mult, i-am trimis cerere de prietenie peste vreo 3 zile m-a acceptat. Dupa care am vb putin cu ea doar prin mesaje text. Problema este ca nu am vorbit pana acum niciodata cu ea live, de cunoscut o cunosc si ea la fel a zis ca ma cunoaste.Iam propus sa esim undeva impreuna ea mi-a raspuns ca e prea devreme si sa mai asteptam putin adica nu a zis da dar nici nu m-a refuzat. Vreau sa remarc ca din cate stiu e cam timida si nu a avut pana acum nici un prieten.Intrebarea mea este, ce sanse am sa fiu cu ea impreuna, slabe sau mari, problema e ca si eu sant cam timid, dar as trece peste asta doar ca sa fiu cu ea.Am obtinut de la un prieten numarul ei de telefon ce parere aveti, ar fi bine sa o sun sa mai palavragesc cu ea sau as putea strica totul, si ce teme as putea sa discut cu ea sa nu o incomodez sau sa o supar, nu ma pre duce capul la fete? Va rog mult sa raspundeti sincer si fara glume. V-a multumesc mult.

1 răspuns:
| Sophi3300 a răspuns:

Parerea mea e ca sa discutati ca niste prieteni si daca o sa se intample ceva intre voi numa Dumnezeu stie... eu zic sa vorbescti desprea ea, fetelor le place asta.