| Odinn a întrebat:

Salut, prieteni! M-am decis să fac un vlog din vară. Acesta o să cuprindă mai multe subiecte, de la provocări, până la diverse talente, mici ştiri amuzante, întrebări, divertisment, sport, o să cuprindă cam totul, chiar şi o scurtă parte fashion...
Tot ce am nevoie acum este de un intro, am făcut deja logo-ul personalizat, iar acum am nevoie de cineva care se pricepe să cânte pentru o scurtă piesă ( 2 strofe, o să fie ceva scurt). Cine se bagă primeşte mulţumiri chiar live în unele episoade.

Deci întrebare este: cine vrea să facă un cântec? ( versurile le-am scris deja)

Fundă!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este bine ca un vlog să conțină de toate.
Ca să îl caute oamenii și motoarele de căutare ar fi bine să fie mai specializat, eventual pe o nișă de piață, de exemplu diete de slăbire și produse de frumusețe și health and fitness, domenii alăturate, care sunt acum la modă, astfel încât blogul să îți aducă și ceva mălai și cașcaval, nu numai satisfacția lucrului bine făcut.