| MDE94 a întrebat:

Salut prieteni TPU happy am 15 ani si am 1, 87 m (inaltime) sunt curios oare mai cresc thinking thinking voi ce parere aveti despre inaltimea mea (este placut, deranjant, prea inalt)? eu mai am doar 2 cm si il ajung pe tatal meu, iar el mi-a spus ca a crescut pana la varsta de 21 de ani...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, fi mandru ca esti inalt; a fi inalt nu e nicidecum un defect ci o calitate.
Fiecare persoana e diferita si creste diferit, e posibil sa te mai inalti, sau poate nu...depinde de organismul tau, sau poate te vei inalta dar putin doar.
Sa sti ca fetele prefera baietii inalti, deci esti in avantajhappy, si prietenul meu are aceeasi inaltime ca tine si imi place foarte mult, mai ales ca nici eu nu sunt mica de inaltime.
Stai linistit, ca nu trebuie sa iti faci griji in aceasta privinta, eu zic ca esti ok asa si oricum accepta-te asa cum esti.
SA sti ca multi ar vrea sa aiba inaltimea ta si te invidiaza,winking.

4 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Prea inalt? Nu. Faptul ca esti inalt nu reprezinta un dezavantaj, ci din contra.
Mai cresti? Este posibil, avand in vedere ca si tatal tau este inalt.Si are dreptate, baietii cresc in inaltime pana in jurul varstei de 25 de anihappy

| IusanLivia a răspuns:

Este foarte bine sa fii inalt...este suuper bine... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 1, 85 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nas da sa am cat ai tu.eu am numai 1. 81 la 15 ani