| Antonia154 a întrebat:

Salut prieteni! vreau sa desen pe perete ceva... dar nu am nici o idee, imi plac lupii, pisicile, si ador grafitti si masinile. Puteti sa imi spuneti o combinatie ceva_? Se poate si fara pisici si lupi... dar numai decit grafitti si masini. ce pot sa scriu in grafitti? Ms! Dau funda mare la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Pai daca este dormitor ce zici de:"Dream,Sleep,Night, Good Night" iar daca din intamplare este dormitoul tau (camera ta), poti scrie numele tau sau unora le place sa scrie "X0X0X0" sau poti desema o floare sau fluture sau niste ochi sau initiala cuica sau a ta cu un fluture pe ea sau mai stiu eu un cuvant iar pe el sa stea o pisica sau poti desema o luna stele, numele unor oameni apropiati.Alti prefera emoticuri:"happy laughing sau )* multe si multe.

| LuPuLArcTiC a răspuns:

Pai ai pute desena un lup care uramareste o pisica care se ascunse intr-o masina big grin