| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste idei de ce as putea sa fac in timpu' liber?
Adica. nu stiu... Sunt asa. deprimata. Si as vrea sa gasesc ceva de facut, sa nu mai fiu atat de indispusa. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| asdfghgiklgk a răspuns:

Mergi la un film, deseneaza, asculta muzica, iesi prin oras, bea o cafea in cafenelele dragute, mergi la petreceri, mergi la un restaurant japonez/mexican/ceva strain si nou, plimba-te, ai putea sa iti cumperi un animalut de casa, invata lucrurui noi, angajeaza-te undeva unde iti place cu adevarat, mergi la concerte, fa ceea ce iti trece prin cap chiar daca pare imposibil sau prostesc la momentul respectiv, pentru ca viata trebuie traita, nu are rost sa fii imbufnata numai dupa 85 de ani! :*

5 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Leneveste o vreme si cand esti pregatita fa ce ai chef.

| AleXandra649 a răspuns:

Pai danseaza, deseneaza, sari coarda, elastic, sotron, plimbate cu bicicleta, cu rolele, mergi la piscina, fa tot felul de lucruri nebunesti de varsta ta, traieste viata!

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai poti face mullte sa nu te plictiseesti...

eu de exemplu. cabd stau in casa si n`am ce face. stau pe net. diferite site`uri.

invat sa dansez. invat pasii de la maestriii.

imi modific hainutele de care ma plictisesc.

imi fac parul in diferite feluri. ma machiez...pff

poze etc.

sunt multe metode anti plictiseala.

priveste in fata ca viata e frumos si numai fi indispusa. add ea _este_deea

sa mai vb. puup :X:X

| christinutza a răspuns:

Daca ai ocazia:invata sa canti la chitara, pian, orice. Picteaza, citeste, scrie, fa sport, ia-ti un animal de companie, sau incearca sa fii mai sociabila si deschisa si fa-ti cat mai multi prieteni.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley are nou cont pe youtube http://www.youtube.com/TheNewMileyMandyFans