| DjBebe a întrebat:

Salut:-s...
am un ticstraight face
imi misc nasul ca un iepuras si...nu-mi place deloc
ma poate ajuta cineva? cum scap de el?

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la fel! Eu am incercat sa nu mai fac asa, sa ma controlez.Gandeste-te ca daca mai faci asa rade lumea de tine si reusesti sa te controlezi.Cand iti vine sa faci asa abtine-te si nu mai fa. Sper sa reusesti si tu.Succes! Funda?

2 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Am avut si eu un tic. Tot ce trebuie sa faci este sa te chinui sa nu mai faci asa. Roaga pe cineva sa iti spuna de cate ori faci asa si ncearca sa e straduiesti sa te gandesti cat mai mult la acel tic si sa incerci sa nu mai faci asa.
BAFTA!

| Alex1 a răspuns:

Pai si eu am ticul asta pentru ca tot purtam ochelari si imi cadeau si tot miscam din nas sa ii fac incearca cat poti tu de mult sa nul mai misti si o sa scapi de el la mine a mers bafta