| Gabone a întrebat:

Salut (scuze de categorie )am si eu o intrebare foarte urgenta si sunt foarte speriat
Am auzit ca, in China sa foarmat un nor din care totii chineji vor murii de cancer iar acum a spus ca o sa ajunga si la noi sunt foarte speriat imi putetii spune daca este adevarat, si daca e imi puteti explica ce se poate intampla
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Drag0s a răspuns:

In urma exploziei reactorului nuclear 2 si 4 (parca)de la fukushima, din Japonia nu China, au fost emise radiatii de la nucleul reactorului. Explozia a fost de fapt de hidrogen, insa camera cu deseuri a fost deschisa si emite radiatii.
Nu iti fa griji ca nici in americ anul a ajuns. si trebuie s atreaba pon america apoi peste oceanul atlantic si apoi in europa. si expertii spun ca sunt slabe sanse. sau chiar de loc.

Stai linistiti. daca vrei totusi sa fii precaut ia-ti pastile cu iod. insa nu exagera cu ele. ca si ele pot afecta in aceeasi masura daca radiatiile lisesc.
FUNDAAAA?!?!?!

2 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Si uh ai crezut asta? lmao.la televizor se zic multe prostii si sperie lumea stai sa vz ce va fi in data de 12.12. 2012laughing)

| Cineva_5027 a răspuns:

Deci...nu crede in asa ceva
e o prostielaughing