| meryy11 a întrebat:

Cum ar fi o zi de nastere de 12 ani perfecta? ( adica ce jocuri s-ar juca, ceva decor si celelalte ce sa mancam si cum sa se desfasoare...ce sa facem prima oara etcc. )eu vreau sa mi-o fac acasa fiindca am piscina in curte...

FUNDA pentru ideile cele mai originale!

1 răspuns:
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Hei! :3
Banuiesc ca inviti si baieti si fete. Ca decor la varsta ta ar merge niste baloane, de fapt multe baloane colorate si la sfarsit sa ii pui pe toti sa se semneze pe un balon. Jocuri. Mhhh... adevar si provocare, sticluta, etc. (Astea consider ca sunt pentru varsta voastra si nu cred ca vrei sa va jucati ''ursuletul doarme''. laughing) Multa muzica buna, mancare poti sa comanzi pizza si sa cumperi suc si eventual ceva de rontait si dupa desigur un tort. Puteti sa dansati, daca ai piscina in curte cu atat mai bine. Le spui dinainte sa isi ia si costumul de baie la ei. Daca te lasa parintii puteti sa si dormiti in camera la tine(ideea e sa dormiti inghesuiti pentru ca e mult mai fain, mie una asa imi place, dar cum vrei). Bafta! P.s. La multi anii! :*