| Kanabiss a întrebat:

Salut Se ofera cineva sa imi dea niste versuri hip hop (creatie proprie) si sa mi le dea la id catalin_motorbike m-am apucat cu un prieten de muzica inregistram avem instrumente am facut negativ beaturi etc. Dar nu avem Cei mai important verusruile cine ne poate ajuta promit vom spune de cine sunt create vresurile. Poate oferim si ceva $.

Răspuns Câştigător
| carmenpaula39 a răspuns:

M-am nascut in Romania O tara de toata rusinea N-are bani N-are conducator N-avem bani sa plecam M-as duce-n Italia Nu,nu, n-avem bani Nu, nu n-avem viata

3 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Lasa'ma sa rad si pe urma iti spun.
Inca n-ai invatat ce e hip-hopul, sentimente-n versuri... dar vrei sa-l faci.

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Versurile trebuie sa le faceti voi ca versurile is baza nu poti sa canti versurile altora

| Kanabiss explică:

Eu vreau versuri frate nu sa-mi spui ca e funny sau ca dai din suflet pentru ca melodia asta vreau sa fie un mixaj de versuri ale mai multor persoane ok happy