| imfromforungnam93 a întrebat:

Salut si Buna! Va rog sa nu o luati pe ca o gluma proasta uita-ti cum sta treaba, Am 16 ani aproape si mi-am propus ceva sa nu mai vorbesc, urat, sa nu mai injur, si sa jignesc pe cine, cehstia e ca de multe ori cand ma enervez o fac sad, si la scurt timp regret, ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi? Mentionez ca toti prietenii mei injura si fac diferite chestii din astea neplacute, dar ma rug, sunt prieteni mei. Va rog Help!

Răspuns Câştigător
| nikywillrock a răspuns:

Pai daca nu schimbi anturajul logic ca nu o sa te schimbi nici pe tine insuti...e chair imposibil zic eu, la varsta ta daca iti schimbi comportamentul prietenii tai vor observa si se vor raci de tine, si tu de ei.Si de ce ti-ai propus sa nu mai jignesti? Si daca regreti de c enu iti ceri scuze dupa? Tot din cauza anturajului?
cred ca pana la urma ti-ai raspuns singur la intrebari...