| pasta a întrebat:

Salut spuneti-mi ceva programe de editat fotografii

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Salut!
Unul dintre cele mai bune este FotoFlexer. Poti sa colorezi, sa pui efecte, sa deformezi diverse parti din fotografie/poza, sa decupezi poza cum vrei tu si sa o salvezi ca.png... Etc. Uite link`ul:
www.fotoflexer.com
Eu zic sa-l incerci, merita! Funda?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Photoshop, Photoscape, Photoeditor, Photofunia.

| louise a răspuns:

Photoskape si photoshop sunt cele mai cunoscute si online poti intra pe picnik e super tare... funda?

| Lullu21 a răspuns:

Photoscape
www.picnik.com
www.piZap.com
PhotoDream

| Kerryn a răspuns:

Eu chiar am o placere din editat, am incercat o multime de photoshopuri, de la complicate pina la cele mai usoare. Daca sa vorbim de cele mai usoare si efective sunt: Photoscape(pe asta il folosesc cele mai dese ori pentru efectul de "blur" sau pentru a scrie ceva pe poza(photoscape chiar are o gama de schitare a scrisului ideala) alt photoshop, pe care il ador pur si simplu este acesta: http://pixlr.com/editor/ e foarte usor de folosit; d si comod, mai ales ca il folosesti chiar in browserul tau. Daca sa vorbim de niste capacitati mai avansate ale photoshopului - Adobe Photoshop CS3, este unul destul de efectiv, in schimb nu chiar atit de usor de folosit :D depinde de ce efecte folosesti;).
Sper ca ti-am fost de folos.