| An0Nim473284 a întrebat:

Salut spuneti-mi niste seriale care chiar merita vazute in afara de greys anatomy house dexter tocmai ce am terminat prison break vreau tot ceva cu actiune (exclus ncsi csi:miami/new york)

Răspuns Câştigător
| SwordsofArmageddon a răspuns:

Lie to Me, e un serial bun, ţi-l recomand.
http://www.imdb.com/title/tt1235099/
În mare serialul se bazează pe aflarea minciunilor prin studierea şi observarea mişcărilor feţei.

2 răspunsuri:
| BadLuckBryan a răspuns:

Incearca "The Mentalist", e cel mai tare serial psiho-politist. Mai poti incerca Bones. Iar daca vrei comedie : The BIg Bang Theory sau Family Guy

| DroGhy a răspuns (pentru BadLuckBryan):

The Big Bang Theory e TARE! l-am savurat