| PerPum a întrebat:

Stau în București și mă întreb cum ai când mă pot muta de la liceu, și ce burse are fiecare sectorhappy

2 răspunsuri:
| Eduard_Tudor_Paul_1996 a răspuns:

Eu stau in Braila si sunt la liceu profesional si primesc 200 lei bursa/lunar, s-ar putea sa iei si tu la fel.

| PerPum explică (pentru Eduard_Tudor_Paul_1996):

Ba nusad... În București e după sectoare, eu 1-8 am făcut în sectorul 6 și primeam 50 lunar, nici atât... Și am ajuns la liceu tot în sectorul 6 și vreau să mă mut. Și vreau în alt sector cu bursă mai mare