| GabiGabrielle a întrebat:

Help me! Cine stie cum se afla parola de la Yahoo Messenger? Plz help me!

Răspuns Câştigător
| danycsbraila a răspuns:

Normal nu este nici un program asa normal care poti afla. Doar hakeri pot face asa ceva sunt mai multe programe modificate de ei si iti pot sparge parola altfel nu nu cred ca stie cineva sau are. Intrebarea asta am adresato si eu si tot la fel mi-au raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sparge o parola, in sensul ca nu exista program in care sa bagi id-ul si sa iti dea parola...totusi se poate fura... cel mai bine apelezi la un "cracker" si nu hacker. poftim si un link de documentare http://mrkiry.wordpress.com/2009/10/27/vrei-sa-spargi-parole-mess/

| adrian88_9398 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu.si eu vreau sa aflurolling on the floor

| adrian86 a răspuns:

Justin_copilul86