| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de frica de injectii, operatii?

Răspuns Câştigător
| Anon352 a răspuns:

In privinta injectilor eu zic sa nu te mai gandesti la ele si o sa iti treaca foarte repede frica si nu o sa ai nicio problema, cat vine vorba de operatii. gandeste-te ca atata lume a facut operatia respectiva si nu a patit nimic, din contra, e mult mai bine acum, si si tu vei fi la fel! big grin

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Trebuie să-ți zici: o să fie bine!

| madalinamadu a răspuns:

Si mi imi este teama de injectii dar asta este.Trebuie sa te gandesti ca uneori sunt necesare pentru sanatatea ta.Bafta!winking