| RoxanaIoanaAntonIlie a întrebat:

Am pe față alunițe. Ştie cineva cum pot scapa de ele? fara operatii! Dau funda

2 răspunsuri:
| Georg13 a răspuns:

Nu poti scapa de alunite fara operatie.

| Andreea_Denisa_2000_oRP7 a răspuns:

Si eu am alunite si fara operatii iti zic sigur ca nu ai cum sa scapi. Si eu am zis ca poate merge cu o crema sau cu remedii babesti, insa nu se intampla absolut nimic...din contra, poti sa faci cancer daca aplici nu stiu ce minune pe zona respectiva. Tot ce trebuie sa faci e sa astepti ca mine si ca alte sute de fete si poate chiar si baieti sa se gaseasca o solutie, ceea ce cred ca se va si intampla. Pana atunci incearca sa folosesti creme cu protectie maxima pentru a nu-ti aparea si alte alunite din cauza soarelui puternic.