| anonim_4396 a întrebat:

Salut.stie cineva cum sa sterg profilul de pe odnoklassniki.ru?

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna!
Jos, jos de tot in partea dreapta, o sa gasesti scris:
Мобильная версия
Разработчикам
Русская клавиатура
Помощь
Регламент
Новости
Вакансии
О компании
Tu deschide Регламент!
Acum nu te pui tu sa citesti tot ce scrie acolo. Jos unde se termina textul acela o sa vezi ca scrie: Обратиться в службу поддержки
Отказаться от услуг
Deschide Отказаться от услуг! Dupa aia bifezi categoria dc vrei sa stergi contul si pui parola! fundita?

| anonim_4396 explică (pentru IngerCazator):

Multumesc mult

| IngerCazator a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu mare placere! Multumesc si tie pentru fundita! Te pupacesc :*

| anonim_4396 explică (pentru IngerCazator):

happy

| Ta_Umbra_1983 a răspuns (pentru IngerCazator):

Multumesc mult de mult incercam sa sterg profilul

5 răspunsuri:
| patrascutagheorghegigi a răspuns:

Puteți să mă ajutați și pe mine cum pot să șterg profilul de OK?