| Bof_Ionut_1999 a întrebat:

Salut, stie cineva daca am avut clavicula rupta si am avut tija 2 ani si am scos acea tija dupa 1 an pot sa ma apuc sa fac sala? Poate este un specialist...

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Poate mai stai cuminte ..clavicula aia nu s-a rupt degeaba, probabil tot de la."sala"

| Bof_Ionut_1999 explică (pentru Ara997):

Nuuu, am cazut cu placa pe partie eram la un concurs dar am avut emoti si pac...

| Ara997 a răspuns (pentru Bof_Ionut_1999):

Imi pare rau,.
nu stiu daca bine sa fortzezi osul, poate ar trebui doar abdomen si picioare si sa eviti o perioada toracele si bratzele.