| Spirea_George_1997 a întrebat:

Salut stie cineva daca pe Nokia C3 se pot instala aplicati? cam ce amplicati?

Răspuns Câştigător
| Anonomius a răspuns:

Pai sunt multe aplicatii le scoti de pe ovi, eu am unu care detecteaza mirosul urat sau unu in care suna alarma de politie, iti recomand sa iti i-ei astea de pe ovi si pe langa i-ati daca ai facebook facebook chat si facebook normal
Ma bucur ca am putut sa te ajut
Funda plzz?

1 răspuns:
| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Da,normal:messenger, facebook, diverite jocuri si alte aplicatii mai mici, vremea, etc... Intri la meniu apoi dai la magazin si gasesti acolo tot ce vreiwinking