| andyarx a întrebat:

Salut, stie cineva un exfoliant chimic mai bun? Am tenul foarte gras si sevede destul de urat pielea moarta, am incercat unele produse dar sunt destul de slabute. Mersi

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Serios? Se plânge de exfoliant slab si tu ii recomanzi porcariile alea de produse de la avon? Mai bine va luati produse cosmetice din piata decat de la avon, macar sunt mai ieftine caci dpdv al calitatii nu difera prea mult.
Incearca exfoliantii chimici de la The ordinary pe care le gasesti fie la ei pe site ori sunt comercializate produsele lor in România de site-ul bilenegre. Mai sunt exfolianti foarte buni si la Paula's choice dar ceva mai scumpi.

1 răspuns:
| Georgiana_Bianca_2001 a răspuns:

Înainte mă "confruntam" cu aceeași problemă. Este un exfoliant foarte bun la AVON naturals skin care. Este de culoare verde și conține castravete și arbore de ceai, este benefic și miroase bine.

| Adry05 a răspuns (pentru Georgiana_Bianca_2001):

Serios? Se plânge de exfoliant slab si tu ii recomanzi porcariile alea de produse de la avon? Mai bine va luati produse cosmetice din piata decat de la avon, macar sunt mai ieftine caci dpdv al calitatii nu difera prea mult.
Incearca exfoliantii chimici de la The ordinary pe care le gasesti fie la ei pe site ori sunt comercializate produsele lor in România de site-ul bilenegre. Mai sunt exfolianti foarte buni si la Paula's choice dar ceva mai scumpi.