| EdwardEtc a întrebat:

Stie cineva un site unde gasesc toate tigarile si pretul mediu?

Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Pretul mediu este de 12. 2 lei/pachet
din ce-mi amintesc acum gasesti pe piata asa: LM, Marlboro, Kent, Vogue, Virginia Slims, Uno, Davidoff, Dunhil, Viceroy, Pall Mall, Paliament, Assos, Winston, Glamour, Camel, Sobranie, fiecare cu diferite concentratii si arome.

2 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Ce tigari? electronice? sau nomale?

| EdwardEtc explică (pentru badgirl22):

Normale

| badgirl22 a răspuns (pentru EdwardEtc):

Pretul mediu este de 12. 2 lei/pachet
din ce-mi amintesc acum gasesti pe piata asa: LM, Marlboro, Kent, Vogue, Virginia Slims, Uno, Davidoff, Dunhil, Viceroy, Pall Mall, Paliament, Assos, Winston, Glamour, Camel, Sobranie, fiecare cu diferite concentratii si arome.