| Mercer a întrebat:

Salut stiti cum se cumpara pe internet.Eu vreau sa cumpar o bratara cadou unei fete dar nu prea inteleg daca adaug in cos cand primesc bratara si cum dau bani am nevoie de parinti ca n-as vrea sa stie

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Faci comanda, o sa iti trimita ei un email de confirmare in care o sa iti spuna ca bratara iti va fi livrata in termen de 3-5 zile, dupa care mergi la posta cu buletinul unde faci si plata, nu ai nevoie de parinti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| akkepunct a răspuns:

Nu ai nevoie de parintiwinking dai adauga la cos, confirma/finalizare comanda dar mai intai trebuie sa ai cont pe akel site si bagi adresa si ori iti vine prin curier mai mult ca sigur ori ridici de la posta