| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stiti cumva niste jocuri in genul. lady popular....pandada? scrieti-mi maxim 4 jocuri de acest gen! cel care imi recumandeaza cele mai bune jocuri primeste funda! multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Pai incearca MissBimbo(pe care am si eu account deci poti sa ma contactezi daca vrei), un joc care mi se pare foarte dragut happy Poti sa mai incerci GaiaOnline care este iarasi interesant.

xoxo Vanilla

| anonim_4396 explică (pentru VanillaBear):

Vanilla,mersi mult, ai cont si pe gaiaonline?

| VanillaBear a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da am dar nu il prea folosesc.Mai intru cateodata sa mia raspund la mesjae pe care le primesc dar momentan nu am timp de gaia pentru ca am de inv pentru bac laughing Dar sper ca tie o sa iti placa gaia la fel de mult ca si mie.

Mi-am facut multi prieteni acolo pe care inca ii am big grin

xoxo Vanilla

| andra999 a răspuns:

Farmerama, Star Doll.