| Jessie1234 a întrebat:

Stiti cumva pe ce data se da admiterea la facultaetea de medicina/farmacie Ovidius Constanta? Dar cea din Bucuresti?

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Te uiti pe site la rubrica Metodologie. Uite, in Bucuresti concursul de admitere în ciclul de studii universitare de licenţă pentru anul universitar 2014–2015 pe domenii de studii va avea loc în ziua de 23.07. 2014 pentru toate facultăţile Universităţii de Medicină şi Farmacie.Succes!