| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva unde pot face piercing in Bucuresti fara aprobarea parintilor? Am 16 ani si problema e ca nu sunt din Bucuresti dar urmeaza sa stau o luna acolo

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nici un salon autorizat care respectă măsurile riguroase de igienă nu te va primi fără autorizația părinților, altfel riscă să aibă probleme cu poliția.

| Yuoia a răspuns:

Nicaieri!
Ei nu doresc probleme cu legea, pentru un moft al tau.

| lilith16 a răspuns:

Fă-ţi singur/a, iei ac sterilizat de la farmacie si dezinfectant si manusi si da-i bice ca o viata ai, iti faceam eu pe gratis da sunt de la mama dracului((: totuşi daca ai sange fa-o si daca stii ca nu esti sensibil/a

| Boblobobonti a răspuns:

Salut. Pot sa te ajut eu. Daca te interesează da-mi un mesaj

| bcnicoleta a răspuns:

Buna! Mi-am pus eu un pierce cand aveam 16 ani la salonul Jack Ink.O sa semnezi ca este pe propria raspundere, totul este sterilizat si oamenii de acolo sunt super, nu ai de ce sa iti faci griji.Totusi,pe mine ai mei au fost suparati fiindca nu erau de acord si totusi mi-am pus.Acum cateva zile mi-am pus altul, dar le-am zis inainte, nu am mai facut la fel. Faci cum crezi, sper ca te-am ajutat!