| H_Bogdan_1996 a întrebat:

Salut, stiu ca nu este categoria potrivita dar sincer sunt tare disperat.
Am un iPhone 3g 8gb, Si din greseal am dat Restore din iTunes
Si a intrat direct in Recovery Mode stiti voi ( Usb ala + Semnnul de iTunes)
Am incercat diferite metode, Redsn0w, greenpois0n, o gramada. Recboot. nimic! Ce pot face in privinta asta?
Va rog frumos sa-mi raspundeti. Dau funda, Pace multa!

1 răspuns:
| Zadkiel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lKkront2s_0
Tipul asta explica senzational ( daca intelegi engleza ), garantez ca merge, am incercat pe telefonul meu! Chiar azi! :)