| sica2 a întrebat:

Va rog mult de tot imi puteti spune cum sa imi creasca picioarele adica laba piciorului, am 15 ani si port 42 la picior si as vrea sa port un 45, chiar vreau sa port acea marime si imi puteti recomanda niste exercitii va rog mult de tot, ofer funda celui cu un raspuns bun

4 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Ai fi neproportional. eu am 16 si port 42, este normal. vrei sa fi clovn sa porti 45?

| DimLight a răspuns:

Haha, frate pana la 20 iti mai creste cu 2-3 numere vrei sa ai picior de 46-47 sa te chinui sa gasesti incaltaminte, daca ajungi sa porti 43 la 18 e perfect, majoritatea incaltarilor au 43 e ok si un 45 ca se cumpara mai greu dar si de gasit e mai greu

| Ioanamarijuana a răspuns:

Mai taie din ele!

| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

Am 10 si port 40 laughing