| SpikLo a întrebat:

Sunt baiat am 1.72 si 64kg, 16 ani, mezomorf. Nu inteleg fac sala de o luna si o saptamana, fac si box si cum sa va zic..am ceva burta nu este mare dar totusi se observa putin. Nu o pot numii nici burta, mai mult un strat de grasime. (am in zona buricului) in rest arat foarte bine. Mananc doar sanatos! O data pe luna mananc pizza si cand simt nevoia sa mananc ceva dulce mananc o inghetata atat. Mananc doar pui/vita/legume/fructe/lactate/orez! Ce pot face sa nu se mai vada deloc acel strat de grasime?

1 răspuns:
| DavidoW a răspuns:

Alergi! cea mai rapida metoda sa dai jos grasimea, cat mai mult timp, daca poti 3 ore fara oprire, 3 ore sa faci! nu incerca sa alergi repede, pierzi timpul.