| SpikLo a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar fac sala de aproape 3 saptamani mananc doar sanatos si cand spun sanatos ma refer la : pui/vita la gratar peste(somon), orez, iaurt, branza, legume si fructe. Nu avem burta adica foarte putin dar acuma intr-un mod ciudat am facut........si nu stiu de ce. Care este problema? (16 ani mezomorf 1.72 si 64kg) o sa ajung sa stau nemancat.

1 răspuns:
| Ioanaaaa72 a răspuns:

Depinde si de orele la care mananci, de cantitatea de mancare. Incearca sa mananci la ore fixe si bea muuulta apa!

Fa cardio, nu doar trage de fiare pentru ca astfel o sa faci muschi sub grasime. Exchilibreaza-le.