| aLyNuSh a întrebat:

Salut.Sunt baiat, Azi mi-am dat o gaura in ureche si am tinut cercelul aproximativ 2 ore. Dupa care l-am dat jos sa nu ma vada ai mei.Se astupa gaura in seara asta? O sa il mai port si maine.Anumite portiuni din zi. Se astupa repede?

4 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Nu cred ca se va astupa. eu am stst fara cercei 2 saptamani(latara) pentru ca imi facusem rana de la niste table tampite! stai fara grija

| JBStandsForMe a răspuns:

Gaura odata facuta nu se astupa asa usor. Eu nu am purtat cercei pentru mai mult de 6 luni si nu mi s-a astupat gaura.

| Foxxi a răspuns:

Da, daca este atat de "proaspata" e foarte posibil sa ti se astupe.Si daca vei incerca sa iti faci din nou gaura in acelasi loc, va durea mai tare putin decat a durut prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa se astupe gaura dar nu de tot.