| Costelus710 a întrebat:

Salut, sunt boboc. Cum aș putea deveni mai popular in liceu? Niste sfaturi?
Dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor)) wtf ce răspunsuri, de parcă dacă ai avea note mari ai fi popularu liceului
în fine. incearcă să-ți faci prieteni pe la alte clase dacă nu poți singur, împrietenește-te cu colegi pe care-i vezi că au prieteni și se duc pe la alte clase la ei și du-te cu ei și bagă-te și tu în seamă și tot așa. ori, înscrie-te și implică-te în cât mai multe activități ale liceului care să-ți ofere puțină expunere. tot apărând, tot apărând, lumea o să înceapă să te observe

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invatand foarte-foarte bine, ajungi popular imediat in tot liceul, atragand multi prieteni si simpatia profesorilor.

| Andreeush a răspuns:

Cât de bine stai cu notele?